• Ново
Кох-И-Нор Тритон Обоен Молив, Руменило

Кох-И-Нор Тритон Обоен Молив, Руменило

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Овој обоен молив има светли, живописни бои кои се испреплетени во форма на три обоени кабли плетени заедно во едно олово од 3,8 мм. Комбинациите на бои вклучуваат аналогни бои, нијанси со иста или слична нијанса и комплементарни бои за драматично смели, фанки ефекти. Кох-И-Нор Тритон Обоен Молив, Руменило. Живописни бои. Совети кодирани во боја. Калифорнија кедар обвивка.

Карактеристики

Производи во категоријата