• Ново
Women'sенски широк теле-лаптоп-кабине за возење на глуждот

Women'sенски широк теле-лаптоп-кабине за возење на глуждот

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Излезете во чизми за возење што мора да се јават од Brinley Co. Овие стилски широки чизми за теле ги истакнуваат премија од кожни кожни кожени, кои се издигнуваат на колена и се конструирани со дополнителна просторија во дизајнот за да создадат широк стил на теле. Подигнати јамки и антички хардвер го комплетираат изгледот. Надземни зрнести житни зрнца и блок потпетици создаваат суптилни лифт и шик разубавување, додека внатре-зипер дозволува лесно внесување на стапалото. Високите шахти на овие модерни чизми за возење создаваат елегантна силуета со разноврсен изглед што одлично се спарува со печатени хулахопки, хеланки и омилените слаби панталони. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 16 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Врвен обем : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Полноќ Експрес Саундтрак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Полноќ Експрес Саундтрак

DCS 24 битно дигитално ремастерирано издание на класичниот резултат На џориџо Мородер, со поп хит "Chasequot";...

DEN 2.67
НТ1-А-Микрофон
  • Ново
Оценка на клиентот:

НТ1-А-Микрофон

RÉDE NT1аМикрофон Клучни Карактеристики и Придобивки : Голема капсула од 1" (25 мм) со позлатена дијафрагма...

DEN 0.67