• Ново
египетска памучна нишка брои Дамаск лента за ленти Кинг - Небото

египетска памучна нишка брои Дамаск лента за ленти Кинг - Небото

Buyers rating:
DEN 799.84

Износ

Богатството во текстурата и бојата ве чека во овој прекрасен сет на ленти за ленти со памук дамаск. Овој исклучителен сет на листови нуди неверојатно чувство што се поканува во елегантна и мека ткаенина која станува помека со секое миење. Класичен ткаен лента му дава елегантен изглед. Направено од 100% египетски памук. 500 броење на нишки. Машина за перење. Богатството во текстурата и бојата ве чека во овие прекрасни, целосно 100% египетски памучни листови со памук Дамаск. Направено од 100-процентен египетски памук . 500 броење на навој . сет на кралски лист вклучува 1 рамен лист (), 1 вграден лист () и 2 перници (). Опремениот лист е великодушно со големина за да ги вклопи душеците длабоко до 18 инчи . Машината што се мие. Следете ги етикетите за упатства за нега.

Карактеристики

Производи во категоријата

Емпириски Постелнина Ултра Мек Микрофибер Постелнина Сет-Екстра Длабок Џеб Опремени Лист Со Перници Кралица-Бургундија Црвена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Емпириски Постелнина Ултра Мек Микрофибер Постелнина Сет-Екстра Длабок Џеб Опремени Лист Со Перници Кралица-Бургундија Црвена

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО РАЈОТ Откријте го крајниот во врвни вградени чаршафи со нашите свилени мазни екстра д�

DEN 300.64
Auraa Comfort TC Reversable памук Кал Кинг сет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Auraa Comfort TC Reversable памук Кал Кинг сет

Спијте најдобро во прифатлива луксуз со овие памучни листови Неговиот целосно реверзибилен дизајн ви о

DEN 1727.84