• Ново
Единствени договори за ретро копче за мажите надолу со долги ракави, цветни печатени кошула

Единствени договори за ретро копче за мажите надолу со долги ракави, цветни печатени кошула

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Оваа обична кошула со копче надолу е ретро-инспирирано парче, кое се состои од мек памук со комбинација на мулти-тон печатење на Paisley. Тој е многу погоден за секојдневниот живот, свадби, датира, патување и други прилики. Исто така е добар подарок за семејство, пријатели или момчиња. Ве молиме, kindубезно внимавајте на нашата табела со големина подолу и споредете ја со вашата опремена кошула. Ако има какви било прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Должина на ракавите - 18 1/2 42 1/8 - - 28 1/2 - 24 5/8m 19 1 /8 - 44 1/8 29 1/8 - - 25 1/4 L - 19 5/8 46 1/2 29 3/4 25 3/4xl 20 1/4 48 7/8 - 30 3/8 - - 26 3/8xxl 20 7/8 - 51 1/8 30 7/8. Редовно вклопување. Јака од точка. Увезени. Копче надолу. Долги ракави. Забиени манжетни. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, топло железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ламинат Кафе Маса, 48 Л 20 В, Секој
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ламинат Кафе Маса, 48 Л 20 В, Секој

Масичката за кафе има врвни престилки и квадратни аголни детали кои надополнуваат многу различни дизај

DEN 2719.84
Колекцијата Ступел Домашен Декор лулусимонстудио Розова И Сива Чувајте Го Убиј Го Типографија XXL Испружени Платно Ѕид Уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колекцијата Ступел Домашен Декор лулусимонстудио Розова И Сива Чувајте Го Убиј Го Типографија XXL Испружени Платно Ѕид Уметност,

Дајте си дневна инспирација Со Колекцијата За Украсување На Домот ступел Лулусимонстудио Чувајте Го Уб

DEN 223.84
Дорман 620 - Склопување На Вентилаторот за Ладење На Моторот За Специфични Модели На Мицубиши одговара избери: 2011-2013, 2015-МИЦУБИШИ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дорман 620 - Склопување На Вентилаторот за Ладење На Моторот За Специфични Модели На Мицубиши одговара избери: 2011-2013, 2015-МИЦУБИШИ

Ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот е прецизно дизајнирано за да одговара на вклопувањ�

DEN 2511.20
Титаниум Полиран Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Титаниум Полиран Бенд

Подарете му на вашиот партнер посебен подарок со овој полукружен титаниумски свадбен бенд Одлично за с�

DEN 287.84
Дриц Колибри Игла Нишка-Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дриц Колибри Игла Нишка-Зелена

Погоден За Повеќето Рачни Игли, Освен Игли За Монистра Клунот Се Ниша Нагоре За Да Ја Изложи Жицата И Над

DEN 1.67
Изненадување Мини Брендови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Изненадување Мини Брендови

Соберете, складирајте и прикажете ги вашите омилени мини со Колекционерскиот Случај ЗУРУ 5 Изненадувач�

DEN 119.52