• Ново
Текстурирана кожна лента за кожни ленти за машка Wrangler

Текстурирана кожна лента за кожни ленти за машка Wrangler

Buyers rating:
DEN 256.00

Износ

Со текстуралниот појас на кожен ремен на Wrangler, можете да додадете личност и западна автентичност на вашиот изглед. Овој текстуриран ремен за ремени на биволи е изработен од оригинална кожа за да обезбеди траен квалитет на кој може да сметате за наредните години. Плус, удобно е за секојдневно носење и лесно на половината. И модерни и функционални, мажот текстурален ремен за ремени за биволи е совршен за додавање дополнителна поддршка на вашиот омилен пар фармерки, пакувања и сè што е помеѓу. Ние носиме широк избор на големини, кои се движат од 32 до 52, така што е лесно да се најде решение што ви одговара како ракавица. Препорачуваме да нарачате една големина поголема од вашата типична големина на половината за најдобри резултати. Побарајте го вашиот обичен поглед на сосема ново ниво со овој разноврсен појас на Wrangler. Разновидност и вредност што едноставно не можете да ги победите. • Материјал : 100% оригинална кожа • Грижа : Избришете чиста • Земја на потекло : Увезена • Ширина : 35мм • Затворање : Класична тока со единечен јазик • Карактеристики : Идеално за секојдневно носење; Текстурирана лента • Стил# BW75502 • Врзан со текстурирани кожни ленти за ремен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Реверзибилен кожен појас на RealTree
  • Ново
Оценка на клиентот:

Реверзибилен кожен појас на RealTree

Real Tree 38mm Реверзибилен потресен кожен појас, двоен зашиен лента за додадена durabilty, никел перка, врежано ло

DEN 559.20
Обичниот појас на Леви со навртки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обичниот појас на Леви со навртки

Во 1853 г Додека тој работеше, тој препозна потреба кај вредните луѓе : облека изградена за да издржи нешто

DEN 0.67
РИВЕТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

РИВЕТ

Работна облека на Смит 35мм Завртете го ременот одлично за секојдневно носење Зашиена лента и занишан за

DEN 256.00
1- внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

1- внатре.

Машки кожен појас во кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк 11 / 2 внатре Декоративни детали со

DEN 3.00