• Ново
Без граници на помладиот џемпер на помлад

Без граници на помладиот џемпер на помлад

Buyers rating:
DEN 463.68

Износ

Само што недостасува вашата зимска гардероба! Вие не сакате да ги пропуштите овие граници chenille zip џемпер за јуниори. Овој пријатна џемпер е направена од супер-меко предиво од Ченил и има лажички врат со функционален половина поштенски патент за да се отвори или блиску до ваш вкус. Совршен џемпер што треба да се носи на вечера, надвор со пријатели или дури и со училиште, спарете го со омилените фармерки и патики или чизми за лесен изглед на тренд. Исклучиво на. Материјал : 75% најлон/25% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Тежина : средна тежина. Деколте : лажички врат со половина поштенски. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено плетено; исечен. SEO Bullet оди овде.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници јуниори Божиќен џемпер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници јуниори Божиќен џемпер

Дали сакате да се истакнете оваа Божиќна сезона? Без граници јуниори Божиќни џемпери за Санта Павс е сов

DEN 399.68
Ауфмер Женски Маици Со Долги Ракави Клиренс Повеќебоен Принт Џемпери Со Тркалезна Врвка На Вратот Со Долг Ракав За Жени Класичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ауфмер Женски Маици Со Долги Ракави Клиренс Повеќебоен Принт Џемпери Со Тркалезна Врвка На Вратот Со Долг Ракав За Жени Класичен

Женски Долг Ракав Класичен Принт Лабав Џемпер Со Долг Ракав Со Кружен Врат Со Долг Ракав Со Тркалезни Вр

DEN 606.88
Derek Heart Juniors Cutout o-ring џемпер, лесен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Derek Heart Juniors Cutout o-ring џемпер, лесен

Добијте стил на привлекување внимание со овој џемпер за отсекување на срцето Дерек Дизајнирана со вгра�

DEN 3.00