• Ново
Летен ропер на жените во Авија

Летен ропер на жените во Авија

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Letterенскиот летен ропер во Авиа е симпатичен, удобен и совршен за потопло време. Доаѓа во трендовски обрасци како црна/бела боја, боја на вратоврска и сива/црна вратоврска боја, или едноставни бои како црна и зимска бела боја. Дефинитивно ќе сакате да ги носите овие на вашите обични прошетки надвор или над вашата облека со активна облека што се упатува кон салата. Овие ромери се екстремно разноврсни и меки на допир. Клучни карактеристики : Бренд : Авиа. Боја : црна боја на вратоврска, сива боја на вратоврска, црна саѓи, зимско бело. Достапни големини : XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL. Материјал за ткаенини : 95% рајон, 5% спандекс. Грижа : Машинско миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен ропер на жените во Авија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен ропер на жените во Авија

Letterенскиот летен ропер во Авиа е симпатичен, удобен и совршен за потопло време Доаѓа во трендовски обра�

DEN 1.33
Летен ропер на жените во Авија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен ропер на жените во Авија

Letterенскиот летен ропер во Авиа е симпатичен, удобен и совршен за потопло време Доаѓа во трендовски обра�

DEN 271.84