• Ново
Јангминг 16 '' Отоман со лифт, кожен кожен круг, за складирање Отоман за спална соба за дневна соба, бела

Јангминг 16 '' Отоман со лифт, кожен кожен круг, за складирање Отоман за спална соба за дневна соба, бела

Buyers rating:
DEN 930.40

Износ

Чувајте ги сите ваши простории и простори уредни и организирани низ куќата, но со модерен декоративен допир, со отоманско складирање на сумел, кожена кожа. Овој сигурен отоман во форма на кружен облик мери 16 "x 16 " x 16 "и е совршено секојдневно складирање околу вашата куќа, седење за вашите гости и совршен потпирач за подножје по долг ден. Оваа мултифункционална единица е совршен избор за помош you make the most of your living space by acting as both a storage container and a comfortable ottoman or footrest. The simple construction allows you to easily open the top and store any and all belongings inside the body cavity. Tuck books, blankets, games, Играчки и други додатоци внатре, така што тие се близу до рака, но остануваат надвор од очите за уреден простор. Сумел факс за складирање на кожа Отоман, бел : скриен простор за складирање : Кога покритието на столицата се крена, скриен простор за складирање, воодушевен за собирање на вашите омилени. Странично складирање на табелата Отоман ве прави посреќни да чувате некои закуски кога ги гледате филмовите. Или купете книги, ќебиња, игри, играчки и други додатоци внатре . Мулти-кориснички : Не само отоманска столица, туку и може да бидат и суетни столици. Оваа отоманска кожа Отоман може да се стави на кое било место во вашата куќа. Отоман покрај вашата софа, столче за нозе до вашиот стол, масичка за кафе на вашата работна маса, итн. Мека, супер густа табла со висока густина на влакна, зајакнувајќи ја цврстината на рабовите. Без одржување, избришете го чисто со сува крпа . удобно и цврсто : со чисти линии и едноставен дизајн, отоманскиот современ стил за складирање на современ стил одговара на кој било вид на ентериер. Висококвалитетното подлога за пена го прави кружното седиште каузално и удобно. Металните нозе на столицата за одмор се поддржани на дното, со капацитет од 300 lb, донесете недооценет шарм на домашниот простор . Лесно се склопува : Висината на седиштето на столицата за нозе е 16,0 “, погодна за секого, дури и за мали прекрасни миленичиња. Лесен за инсталирање, можете да го соберете сами во рок од 5 мин. Обезбедете дополнителни простории за простор и седење во просторијата со ова тркалезно складирање Отоман . [Спецификации]. Боја : темно сина, бела, сива, црна, портокалова црвена боја. Големина : Големина : Големина : Големина : 16 '' x 16 '' x 16 ''. Нето тежина : 8,14 фунти. Држете до 300 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Отомански аукфа со две перници, мебел за софа во кревет, мултифункционална столица за стапало, мебел за дневна соба правоаголен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отомански аукфа со две перници, мебел за софа во кревет, мултифункционална столица за стапало, мебел за дневна соба правоаголен

Може да се користи како продолжение на софата, а исто така може да се користи како потпирач за нозе, стил�

DEN 719.84
Фантоскоп со кадифено преклопување Отоман, складирање на градите на градите играчки боомански чекор столче, поставено седиште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фантоскоп со кадифено преклопување Отоман, складирање на градите на градите играчки боомански чекор столче, поставено седиште

Мека и стабилна : Премиум кадифена ткаенина и подлога за сунѓер со висока еластичност обезбедуваат мек �

DEN 3.33
Отоман на Били Jeanан - Екус песок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отоман на Били Jeanан - Екус песок

Овој отоман е фокусиран на една работа и само една работа : вашата удобност Неговиот класично чист дизај

DEN 2.67
Отоман на Манарола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отоман на Манарола

Удобно кадифен и интересно текстуриран со груба ткаенина слична на постелнина, оваа кафеава мултитон о�

DEN 2.33
Safavieh Declan Omothan, повеќе бои
  • Ново
Оценка на клиентот:

Safavieh Declan Omothan, повеќе бои

Декланот Отоман беспрекорно го премостува источниот и западниот дизајн влијанија со неговиот мотив за

DEN 1.67
Османлиите што можат да се срушат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Османлиите што можат да се срушат

Стил и функција комбинираат за да го создадат овој прекрасен отоман за складирање на склопување со отст

DEN 239.84