• Ново
Атлетски работи женски плус големина активни dri повеќе 28 Целосна должина на лепчиња на глуждот

Атлетски работи женски плус големина активни dri повеќе 28 Целосна должина на лепчиња на глуждот

Buyers rating:
DEN 272.00

Износ

Подобрете го вашиот плакар со активни работи dri повеќе 28 "Леглави на глуждот! Фабрикуваната гола потта за да обезбеди суво и удобно тренинг. Овој стил одговара на секоја потреба од гардероба што може да се појави. Овие се совршени за лесни вежби, интензивни вежби или дури и спарување со симпатични врвови и џемпери за обичен, собран изглед. Материјал : 90% памук/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезено. Големина : Модел е 5'11 'и носи големина 1x. Затворање : влечење на стилизирање со широка еластична лента за половината за дополнителна удобност. Џебови : Ништо. Карактеристики : истегнете ткаена плетена ткаенина; целосна должина; рамни заклучени шевови; слабиот дел од ногата со форма на нозе; dri повеќе ткаенина за влага што вети на влага за да ве остави суво и кул; достапно во разновидни бои плус хеланки на глуждот за жени од атлетски дела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За

Урбанкс Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Nokia 7.1

DEN 217.44
Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч

Холивудска Фото Архива 18х14 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Насло�

DEN 1519.84
Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт

Витална Нега Мега Мега Екстремниот Гел за Шила е супериорен гел за стилизирање во текот на целиот ден, к�

DEN 111.68