• Ново
Денот на правда Девојка е кратка, големини 6-18

Денот на правда Девојка е кратка, големини 6-18

Buyers rating:
DEN 255.68

Износ

Пролет во стил со правда девојки мини мама тексас кратко! Thisshort има симпатично гроздобер миење со размахване детали на предниот дел- совршено за сите нејзини секојдневни авантури! Со својот тренд суров полите, оваа мини мајка кратка е сигурна дека е совршен додаток на нејзината преодна гардероба! Спарете го со славната правда на вашата мода на модата за изглед за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 99% памук, 1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Подигнете ја големината 10 има 2 1/2 "Инсиам. Затворање : патент и летање. Џебови : функционални предни и задни џебови. Карактеристики : лажички предни џебови, детали за суровини на полите, лого за правда на задниот џеб. Правда мини мама тексас кратко за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Карактеристики

Производи во категоријата