• Ново
Бакар Johnон Марк Микро про видот изгубен пин, .019, rh lh

Бакар Johnон Марк Микро про видот изгубен пин, .019, rh lh

Buyers rating:
DEN 8624.00

Износ

Dove Tail Mount Sight Casters Прецизност CNC машински компоненти, 3 -та оска прилагодливо ниво на меурчиња, иглички се редат на иста линија и авион, патентирана светла портокалова штица за пинови за потенцирање за брзо усогласување на Peep, технологија за брзина на јазот значи нула јаз во пинот дури и за најбрзите лакови, дополнителни -Лонг ултра заштитени влакна се лесни за промена за да го прилагодите вашиот поглед, двојна заграда за ветровито за прозорец за супер широко прилагодување, ласерски гравирани компоненти. Двосмислено. Бакар Johnон Марк 3 Микро про видот изгуби 5 игла, .019, RH/LH : ЦПУ машини. Технологија на брзински јаз. 3 -та оска прилагодлива.

Карактеристики

Производи во категоријата

Peep Clearshot Speed
  • Ново
Оценка на клиентот:

Peep Clearshot Speed

Clear Shot Sp Peeps доаѓаат во три бои : злато, зелена и розова Speedиркачот на брзината е прецизност со голема јачи�

DEN 1039.84
Truglo Rival Hunter Micro DDP 3-пински лак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Truglo Rival Hunter Micro DDP 3-пински лак

Ривалскиот ривал Хантер комбинира некои од најиновативните карактеристики на Тругло, претворајќи ги т�

DEN 1.33
Optimizer Lite Ultra XL со Dial & Rheo Sight, 2
  • Ново
Оценка на клиентот:

Optimizer Lite Ultra XL со Dial & Rheo Sight, 2

Конструиран од 100 проценти изработен алуминиум и има двоинчен куќиште на глетката со ексклузивна механ�

DEN 3.33