• Ново
Чејс Тајна Жени Вафли Плетени Карирани Шахти Дечко Копче Надолу Кошула Јакна Лабава Долги Ракави Врвови Преголеми Лабави Блузи Со Џебови

Чејс Тајна Жени Вафли Плетени Карирани Шахти Дечко Копче Надолу Кошула Јакна Лабава Долги Ракави Врвови Преголеми Лабави Блузи

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Натпревар : Спарете ја оваа секојдневна јакна со фармерки, здолништа или шорцеви за стилски изглед. Дизајн : овие женски плетени шахти за вафли имаат раменици за капки, текстура на плетена вафла, ракави со врвки, детали за блокирање на бои, затворање на копчиња, џебови на градите, вклопување во стилот на дечко, дизајн на јака за ревер, странични разделувања и лабаво вклопување.П2 : дали оваа женска кошула ќе се намали или избледи по миењето?А2 : спроведовме повеќе тестови за да се осигураме дека нашата плетена шахта за жени нема да се намали или избледи по миењето.Оваа разноврсна обвивка може без напор да се комбинира со разни врвови и дното, што ја прави погодна за различни прилики и сезони. Совети : измијте со ладна вода препорачана /Закачете или исушете ја линијата/Без белење/Користете кеси за перење со машина.П4 : дали има непријатен мирис?А4 : воопшто не, не треба worry. Оваа јакна е доволно разноврсна за да се носи во различни поставки, вклучувајќи ја канцеларијата и активностите на отворено.Може да очекувате дека ќе биде совршен натпревар во однос на изгледот и стилот. Служи како одлично парче за слоевитост над маици или блузи, овозможувајќи разни комбинации на облека.П & AQ1 : дали оваа шахта е верна на големината?А1 : да, изборот на големината што најдобро ви одговара според табелата со големини што ја дадовме. Материјал : 95%Полиестер+5%еластан, мешавина од дишење и еластична ткаенина обезбедува зголемена удобност. Повод : Идеален За секојдневни прилики како викенд излети, шопинг или лежерни настани во текот на есента и зимата. Неговото лабаво вклопување,долгиот ракав со врвка и дизајнот со копчиња овозможуваат разноврсни опции за стилизирање, без разлика дали се носат отворени како јакна или затворени како јакна top.

Карактеристики

Производи во категоријата

Празнични Зделки Заштеда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Празнични Зделки Заштеда

Сезона : : Пролет / Aut / Зима Пол : Жени, девојка повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моде�

DEN 461.12
Слободно Време Жени Преголеми Кошула Жени Ацтеките Палто Долги Ракави Копче Надолу Јака Кошула Јакна Блузи Со Џебови Долг Палто
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слободно Време Жени Преголеми Кошула Жени Ацтеките Палто Долги Ракави Копче Надолу Јака Кошула Јакна Блузи Со Џебови Долг Палто

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 98см / 38,58" Рамо : 48см / 1

DEN 415.84