• Ново
Цврст 14к Бело Злато 7х Овален Симулиран Рубин НАСПРОТИ ЦЗ Прстен

Цврст 14к Бело Злато 7х Овален Симулиран Рубин НАСПРОТИ ЦЗ Прстен

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Материјал : Примарна - Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулиран Цстоун Тип_2 : Симулирана Рубистонска Боја_1 : Вајтстоун Боја_2 : Црвен Камен Количина_1 : 6стоун Количество_2 : 1 позлата : Родиумстоун Тежина_1 : 0.012 Цтстоун Тежина_2 : 1.1 Цтстоун Јасност_1 : НАСПРОТИ 2/si1 (Наспроти)Материјал : примарна : Златна Комплетност : Комплетна (Вклучени Се Сите Камења)Форма На Камен_1 : Облик На Кружен Камен_2 : Големина На Овален Камен_1 : 1,4 Mmstone Големина_2 : 7,00 X 5,00 mmstone третман_2 : Грејна Ставка Тежина U/m : gmproduct тип : накит тип на накит : прстени Продадени По Единица : секој Пол : Женски материјал : основно - Боја : Белење Тип : Скапоцен Камен Сече_1 : Facetedstone Cut_2 : Facetedstone Создавање Метод_1 : Simulatedstone Создавање Метод_2 : simulatedstone Создавање Метод_2 : simulatedstone Создавање Method_2 : simulatedbirthstone месец_1 : (04) aprilbirthstone месец_2 : (07) jullystone боја одделение_1 : g-Istone Квалитет_2 : A вистинско Злато Од 14к : овој прстен може да Се изработи И По Ваш Избор На Цврсто 14к Бело, Жолто Или Розово Злато За Иста Цена. Прстените на голдија се печат со "14К" како симбол на автентичност и ветување за исклучителен квалитет. 14к златото нема да оксидира или обезбојува. Носете го овој прстен секој ден, насекаде!. ДЕТАЛИ : овој прстен има ааа квалитетна кубна цирконија. ЦЗ се рачно поставени, високо полирани во цврста/вистинска златна поставка од нашите искусни златари. НАДГРАДБА НА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТИ : Доколку се побара, можеме да ја монтираме и оваа ставка со симулирани дијаманти. Ве молиме контактирајте не за цените. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам."Тоа е совршена алтернатива за симулирани дијаманти ископани на земја и двојки, како и прстен" безбеден за одмор"," секојдневен "прстен и/или прстен" ветување". ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО : вашето купување е придружено со 30 ден, без проблеми, гаранција за враќање на парите и пристигнува со бесплатен подарок. Во случај да не сте задоволни со купувањето после тоа, ве молиме контактирајте не директно. Ние сме компанија со седиште ВО САД и се гордееме со супериорната услуга за клиенти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44