• Ново
DesignArt 'Ретро апстрактни афиони V' модерен панел за завеси во средниот век

DesignArt 'Ретро апстрактни афиони V' модерен панел за завеси во средниот век

Buyers rating:
DEN 496.00

Износ

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа ретро рачна афион против завесата . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . the Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што дозволува овој пурлекс да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : Виолетова. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сет на завеси од Ikiana SolidWindow
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сет на завеси од Ikiana SolidWindow

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие завеси за прозорци на Ikiana Solid Fashi

DEN 319.84