• Ново
Shpwfbe Машки Кошули Машки Есенски Зимски Џемпери Обични Модни Пуловери Еднобојни Плетени Џемпери Со Висок Врат Капчиња Врв

Shpwfbe Машки Кошули Машки Есенски Зимски Џемпери Обични Модни Пуловери Еднобојни Плетени Џемпери Со Висок Врат Капчиња Врв

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 60см/23.62" Рамо : 42см/16.54 "Должина : 62см/24.41". Големина : Л САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.55 "Ракав : 61см/24.02" Рамо : 43см/16.93 "Должина : 64см/25.20". Големина : XL САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 62cm/24.41" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 66cm/25.98". Големина : 2 XL САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 63cm/24.80" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 68cm/26.77". Големина : 3 XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 70cm/27.56" машки обичен моден еднобоен висок јака долг ракав плетен џемпер карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4. За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Модниот дизајн ве прави поубави. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Пол : Унисекс Прилика : Секојдневна, Забава, Плажа, На Отворено, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Цврста боја : Обична должина На Ракавот : Вклопување На Долг Ракав : одговара точно на големината Како да се мие : и миењето раце и машинското перење е ВО РЕД што добивате : 1 ЕЕЗ Ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. бели маици за мажи, кошули со долги ракави за мажи, машки обични кошули со копчиња, блузи за излегување, маици за мажи, машка мода, блуза, копче со кратки ракави надолу мажи, западна, бела маица, слатки летни блузи, машки кратки ракави копче надолу, слатки врвови, летна облека, бела блуза, бел врв, машки маици, маици за маж, мажи со кошули со копчиња, маици. плус големина блуза, маици за мажи, туника блузи, преголеми маици, кошули за мажи, црна кошула, вистински класични маици мажи, машки кошули, летен врв, копче надолу кошула мажи, машки копче надолу краток ракав, машки маици, туника, црна блуза, фустан кошула, маици за мажи, машки графички маици, плетен врв. Палто, машка врвна Морнарица 2 XL.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесен Кардиган Џемпер За Мажи Копче Предно Цврсто Секојдневно Трикотажа Со Долги Ракави V Копче За Врат Кардиган Џемпер Кардигани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесен Кардиган Џемпер За Мажи Копче Предно Цврсто Секојдневно Трикотажа Со Долги Ракави V Копче За Врат Кардиган Џемпер Кардигани

Модни Машки Кимоно Кардиган Врвни Преголеми Кошули Популарни Дезени Печатени Блузи Кошула Таоистички �

DEN 2.67
С. Поло Асн. Поштенски стаж за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

С. Поло Асн. Поштенски стаж за мажи

Чувајте го случајно и ладно цела сезона со американскиот Поло Асн Поштенски од четвртини за мажи...

DEN 0.33