• Ново
Софија Активна од Софија Вергара Супер-меки шорцеви со велосипед со високи половини, 7 “

Софија Активна од Софија Вергара Супер-меки шорцеви со велосипед со високи половини, 7 “

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Оваа супер мека кратка има вертикални линии што ги слабеат нозете. Заедно со контролниот половината за контрола на стомакот што ви помага да се чувствувате безбедно, надвор од Seaming нуди стилски дизајн. 7 ”inseam е совршена должина за целиот ден удобност. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Само што пристигна : Активни во атлетизните шорцеви за велосипеди од фармерките Софија со совршена должина за вежбање или целодневна удобност. Најдобриот дел : Контрола на половината за контрола на стомакот е фигуриран! Исклучиво на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс/82% Nailon; 18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Compression Fit/Talle de Compresión. Подигање и инсејм : високи; 7 ”inseam/tiro alto; 7 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Стил на влечење/Estilo Fácil de Poner. Ocketsебови : 2 предни џебови држат сметки, клучеви и повеќе/2 Болсилос ДеЛантерос Пара Ла Билетра, Ллавес и Мас. Карактеристики : Контрола на половината за контрола на стомакот; Контурирано засолниште/Претана Кви Контрола Ел Абдомен; Costuras contorneadas. Shikенски велосипедски шорцеви со високи половини од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Главни сини тропски внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Главни сини тропски внатре.

Главните перничиња на отворено плетено плетено седиште е прекрасен и издржлив додаток на вашиот сет за

DEN 1.00
Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Карл Флекси Камера
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карл Флекси Камера

ПОТЧИНЕТИТЕ СЕ ВРАТИЈА И ПОПОДГОТВЕНИ ОД КОГА БИЛО ДА МУ СЛУЖАТ НА СВОЈОТ СЛЕДЕН ЛИДЕР...

DEN 1584.00