• Ново
Шампон за олеснување на кожата на Ceva Douxo PS Atopic за мачки и кучиња, 16. Оз

Шампон за олеснување на кожата на Ceva Douxo PS Atopic за мачки и кучиња, 16. Оз

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Douxo Miert е нежен, хипоалергичен шампон за кучиња и мачки што ги отстранува алергени од кожата и палтото. Медицинските миленичиња Douxo миленичиња обезбедуваат антипруритични (анти-инженерски) и антиинфламаторно дејство. За воспаление на управувањето поврзано со алергиски услови. Бесплатно сапун помага во смирување на иритациите, навлажнување и помага во обновување на содржината на липидите на кожата. Клинички докажано дека ги намалува знаците на атопичен дерматитис кај кучињата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јун Постави Шпатули За Печење Јасни Широко Применети Акрилни Мултифункционални Нелепливи Стругалки За Печење Материјали За Домаќинство
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јун Постави Шпатули За Печење Јасни Широко Применети Акрилни Мултифункционални Нелепливи Стругалки За Печење Материјали За Домаќинство

Опис : можете полесно да креирате различни форми на рабовите на тортата со користење на крем шпатули со �

DEN 2.67
Машки Шорцеви Машки Панталони Фитнес Спортски Панталони Еластични Џогери За Мажи Џогирање Машки Машки Панталони Шорцеви За Трчање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Шорцеви Машки Панталони Фитнес Спортски Панталони Еластични Џогери За Мажи Џогирање Машки Машки Панталони Шорцеви За Трчање

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избо�

DEN 383.36