• Ново
Хипер тешка 11 површинска чистач за мијалник за притисок, црна

Хипер тешка 11 површинска чистач за мијалник за притисок, црна

Buyers rating:
DEN 799.20

Износ

Хипер Тешка 11-Ин. Чистачот на површина со 1/4-во Брзо поврзување се користи за чистење работни места на патеки, i Dewalks, патишта, подови од гаража и многу повеќе. Нејзината ширина на палубата 11 in ви овозможува да го намалите времето за чистење на половина на тие големи работни места. Двојната млазница за спреј е направена од цврст месинг за да се спротивстави на корозијата на 'рѓата. Оваа хипер тешка 11-инчи за чистење на површината се вклопува во повеќето мијалници за електричен притисок. Организирање : Работата, сервисирањето и одржувањето на оваа опрема може да ве изложи на хемикалии, вклучително и издувни гасови, јаглерод моноксид, фталати и олово, кои се познати на државата Калифорнија да предизвика рак и дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. За да ја минимизирате изложеноста, избегнувајте да дишете издувни гасови, не правете го моторот, освен колку што е потребно, сервисирајте ја вашата опрема во добро проветрено подрачје и носете ракавици или често измијте ги рацете кога ја сервисирате вашата опрема. За повеќе информации, одете на www.p65warnings.ca.gov хипер тврда површина чистач за притисок Washer11-in.deck ширина1/4-во

Карактеристики

Производи во категоријата

Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Фудбал HS 305 45R 118V XL гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фудбал HS 305 45R 118V XL гума

Добијте врвно ракување и целогодишно влечење со Filsway HS288, гума за замена на сите сезони за седани, удари, �

DEN 2530.72
Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети

Нема Место Како Дома За Празниците Божиќна Сезона инспирирана од зборот и уметничката матрица од нашит�

DEN 127.84
Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33