• Ново
Дома отстранлив DIY wallид налепница уметност винил декор за wallидови

Дома отстранлив DIY wallид налепница уметност винил декор за wallидови

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Дома отстранлив DIY wallид налепница уметност винил декорации за wallидови : 1. Додадете празничен живот и личност на кој било простор.2. да ја украсите вашата соба и да се изразите. 6.Кога сакате да ги репозиционирате налепниците. Едноставно излупете ги и повторно ќе се појавите каде и да сакате и тие нема да ја оштетат вашата боја или да остават каква било хаос.7.Префект за домови, канцеларија, расадници, домови и на кое било друго место. Забелешка : Нота : Кога ќе ја добиете налепницата, се вала во пакетот. Како и да е, полесно е да се работи кога налепницата е рамна. Затоа, ве молиме користете тврди рамни работи за да ги поставите за да се стават рамно. Почнете да се лепите на вашиот wallид кога е доволно рамно. И следете ги чекорите како подолу : (1) Изберете мазна, чиста и сува површина (никогаш не ставајте ја на трнлив, валкана, влажна површина или налепницата ќе падне) (2) Излупете ја налепницата од листот еден по еден. (3) Поставете го лепилото на површината на плочата без да ги притиснете, така што ќе овозможи можност да ги повлече и повторно да се репозиционира доколку е потребно. Отстранлив ПВЦ материјал, лесен за лепење и отстранување. Пријателски расположен кон животната средина, нетоксично не-опаѓање, водоотпорен, исто така безбеден за мали момчиња и девојчиња . Опсег на примена-мазна пластична/дрво/метална површина, мазна позадина, мазен стаклен wallид, насликани wallsидови, wallид на плочки, огледало. Без предлог-ashид што паѓа, пад на површината на текстурата, лупењето на површината, шупливиот wallид, скршената/нерамна површина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нетфли Каубој Бебоп-One Еден Лист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нетфли Каубој Бебоп-One Еден Лист

Трендови Меѓународниот ѕид постери се омилена соба декор на сите! Овој Каубојски Постер Со Еден Лист Од

DEN 2.00
Рево Унисе Астон Очила За Сонце
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рево Унисе Астон Очила За Сонце

Инспирирани од гроздобер Рево рамка, ја зедовме тркалезната форма и ја ажуриравме со двојна лента за ве�

DEN 351.84
Примос Диа А-Рамка Тројно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Примос Диа А-Рамка Тројно

Едноставно Разновиден Сигурен Сакаме кога ќе се собере повик АРамката користи процес на чекање за пате�

DEN 9599.84