• Ново
Скоро природно 29 Зелена вештачка фабрика за палма Арека во пластеник со кастрење на месинг

Скоро природно 29 Зелена вештачка фабрика за палма Арека во пластеник со кастрење на месинг

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Создадете релаксирачка атмосфера во вашиот дом или канцеларија со оваа вештачка фабрика за палми Арека, кој може да се пофали со повеќе нивоа на реално зеленило во светли живописни нијанси. Достигнувајќи 29in. Високо од пластеник со месинг трим и стабилизиран со природен мов, ова зимзелено растение од свила лесно ќе ја подобри секоја околина во која живее. Вештачките растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Севкупни димензии на производот : 15 in. W x 15 in. D X 29 in. H. Импресивно зеленило. Веднаш ги освежува просторите. Одлично за дом или канцеларија. Седи во пластеник со месинг трим. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот. Мерењата се од дното на растението до најоддалечениот продолжен цвет или лист на аранжманот. Димензиите на ширина се пресметуваат и од секоја најдалеку испружена димензија . Димензии на пластери : H : 8 in. W : 10 во. Д : 10 во.

Карактеристики

Производи во категоријата

Деца Зимски Палта Момчиња 4т Момче Јакна Мало Дете Момчиња Девојчиња Обични Јакни Печатење Цртан Филм Качулка Надворешна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Деца Зимски Палта Момчиња 4т Момче Јакна Мало Дете Момчиња Девојчиња Обични Јакни Печатење Цртан Филм Качулка Надворешна Облека

Сезона : Fall, Пролет Пол : Унисекс Тип на ракав : Долги ракави Патарн : Цртан Филм Повод : секојдневно, секој�

DEN 3.00
Точка Фитнес Модул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Точка Фитнес Модул

Име На Производот : Светлосен Штекер; Материјал : Пластика, Метал Боја : Црна,Сива,Зелена,Црвена, Жолта...

DEN 3.33
Кливленд Џоббер Вежба, 15 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кливленд Џоббер Вежба, 15 32

Дупчалка За Должина на работа, Големина На Дупчалка 15 / 32 инчи, Агол На Точка На Дупчалка 118 Степени Челик

DEN 3.00
Микилон Дами Мода Секси Долна Облека Мрежи Чипка Цвеќиња Шупливи Секси Халтер Вратот Види-преку Мрежа Комбинезон Женска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Микилон Дами Мода Секси Долна Облека Мрежи Чипка Цвеќиња Шупливи Секси Халтер Вратот Види-преку Мрежа Комбинезон Женска Облека

Дами Мода Секси Долна Облека Мрежи Чипка Цвеќиња Шупливи Секси Оглавник Вратот Проѕирна Мрежа Комбинез

DEN 255.68
Ова Е Саундтракот На Англија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ова Е Саундтракот На Англија

Сместен во мрачен крајбрежен град во 1983 Година, Ова Е Англија е приказна за летен училишен одмор, оние до

DEN 273.44