• Ново
Филаделфија Филис склопување на скутер за деца на возраст и од страна на спортот „Walk-onz“

Филаделфија Филис склопување на скутер за деца на возраст и од страна на спортот „Walk-onz“

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Влезете во игра и покажете ја гордоста на вашиот тим со официјално лиценцираната Филаделфија Филис, скутер за склопување на удар од „Walk-Onz Sports“! Овој 100% алуминиумски скутер за деца има премиум тимска графика што ќе им покаже на сите дека сте #1 навивач во соседството. Полиуретанските тркала од 120мм испорачуваат високи перформанси ABEC 5 лежишта прават мазно и издржливо возење во сите услови. Три прилагодливи поставки за висина на рачката му овозможуваат на скутерот да расте со најмладите од навивачите и механизмот за преклопување на брзо заклучување го прави лесното складирање во вонсезоната за вашиот скутер за удар. Овој целосно склопен скутер за алуминиумски удар е лесен, со тежина само 5 кг, но може да носи млади навивачи до 150 bs. Влезете во игра и возете понатаму. Скутер за деца на Филис за деца : Населен скутер дизајниран фили е дизајниран со 100% лесен алуминиум за трајно и мазно возење. Полиуретански тркала со високи перформанси 120мм во тимски бои кои обезбедуваат технологија за апсорпција на шок, заедно со премија ABEC 5 лежишта. Механизам за преклопување на брзо заклучување за брзо склопување и лесно складирање. Скутерот на Филис вклучува прилагодливи поставки за висина на рачката и издржливи држачи за пена. Задно сопирачка за подножје за брза и сигурна моќност на запирање. Препорачано за возраст од 5+ и максимална тежина од 150 bs.

Карактеристики

Производи во категоријата

Guido Borelli 'la morra' на отворено платно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Guido Borelli 'la morra' на отворено платно

Овој декор на отворено на сите временски услови е отпечатен со UV гел мастила за да се спречи избледување

DEN 400.00
Азалеа, разговор розова 2. галон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Азалеа, разговор розова 2. галон

Оваа прекрасна азалеа произведува шоу запирање, уникатни розови цвеќиња кои цветаат околу 2 до 4 инчи во

DEN 0.67
Хало Спартан Ахил Слика
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хало Спартан Ахил Слика

Серија на акциони фигури на Метлс Нова 6 го доведува во живот светот на Хало со икона линија на УНСЦ (Всел

DEN 455.84
Нуме Ном Стартер Серија 5- Rеле Ролс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нуме Ном Стартер Серија 5- Rеле Ролс

Чаша со скратеност и лажица изненадување прават нумери За да создадете ваша сопствена фузија за вкус, и�

DEN 2.67