• Ново
Контрола на мини кабел врвот тесен

Контрола на мини кабел врвот тесен

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Зимата доаѓа и тоа значи дека ќе мора да ја надминете вашата вештина за положување за време на месеците на студеното време. Ако не сакате да ја компромитирате удобноста за стил, тогаш ви требаат тези стилски мини-кабелски хулахопки од тајни богатства. Направени со контролна врвна линија на половината, овие хулахопки помагаат да се елиминираат мафинот врвот со измазнување на вашиот среден дел. Овие хулахопки исто така нудат покриен дизајн на стапалото што лесно ќе се лизне во поголемиот дел од вашите обувки. Мини-кабелското зашивање додава допир на текстура на која било облека што ја избирате да ја носите. Слој под плетено здолниште со опремена мета за симпатичен и топол ансамбл за достапен во разновидна боја за повеќе опции за спарување. Тајни богатства мини кабелски хулахопки : 95% најлон, 5% спандекс. Хулахопки на жени. Зашиена шема на мини-кабел. Контролен врв. Мека ткаенина. Покриени нозе. Лесно чиста. Удобно. Супер истегнат. Лесен. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, капе суво, не пеглајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Обурн Лондон Магла Голф Јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Обурн Лондон Магла Голф Јакна

Лондонската Јакна За Голф За Магла е совршена јакна за ладни месеци напред Јакната е отпорна на вода и и�

DEN 2.33
Женски Божиќен Снешко Дуксер Симпатична Божиќна Кошула Секојдневен Пуловер Зимски Врвови Гроздобер Маичка Јака Божиќна Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Божиќен Снешко Дуксер Симпатична Божиќна Кошула Секојдневен Пуловер Зимски Врвови Гроздобер Маичка Јака Божиќна Кошула

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се За�

DEN 303.84
Слајд на базен со ланец Ава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слајд на базен со ланец Ава

Сем и Либи женски ава ланец базен слајд жени Сем и Либи чевли Црна Слајдот AVA е олицетворение на удобност

DEN 3.00
Неонски Знак ПРЕДВОДЕН од армијата, Акрилна Подлога Со Црн Квадрат, Со Затемнета Светла и премиум изградена ВНАТРЕШНА ПРЕДВОДЕНА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Неонски Знак ПРЕДВОДЕН од армијата, Акрилна Подлога Со Црн Квадрат, Со Затемнета Светла и премиум изградена ВНАТРЕШНА ПРЕДВОДЕНА

1Годишен Гарантен Животен Век од 50.000 часа подготвен за приклучување И користење На Премиум Светлосен Зн

DEN 1.33
Век Божиќ Појавување На Пижами За Семејни Писма Печати Долги Ракави Маица Дрво Панталони Божиќ Празник Џеми За Деца Жени Мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Век Божиќ Појавување На Пижами За Семејни Писма Печати Долги Ракави Маица Дрво Панталони Божиќ Празник Џеми За Деца Жени Мажи

2xl t Tops Должина : t78 / 30.93 t Bust : t68 / 26 Табела со големини (см / инч) Машина за перење, висат за да се исуши, ве мол

DEN 311.84
Мебел Браници Тркалезна Форма Стаклени Влошки За Маса Транспарентна Пластична Гумена Подлога Нелизгачки Влошки за Држење За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мебел Браници Тркалезна Форма Стаклени Влошки За Маса Транспарентна Пластична Гумена Подлога Нелизгачки Влошки за Држење За

Опис r r.Нашиот гумен браник содржи исклучително меки, самолепливи гумени тампони на вратите Тие обезбед

DEN 182.40