• Ново
Налепница За Декорација хадансео Симпатична Водоотпорна Самостојна Занаетчиска Запечатување Беше Винтиџ Налепница За Бележење Во Форма На Печат

Налепница За Декорација хадансео Симпатична Водоотпорна Самостојна Занаетчиска Запечатување Беше Винтиџ Налепница За Бележење

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опис : лесно и погодно е да ја залепите оваа налепница за бележење, бидејќи е водоотпорна и самолеплива.Оваа налепница за бележник користи 3д ефект, сјаен филм и форма на гроздобер печат, што може да направи вашиот дневник и бележник да изгледаат поделикатно и creative.It изработен е од хартиен материјал.Дијаметарот на секоја налепница е 2,5 см. Оваа налепница за бележник е погодна за куќиште за телефон, дневник, дневник и така натаму.Име на ставка : Налепница За Бележење Материјал : Хартија Сцена : Самостојно Карактеристики : Водоотпорен, Декоративен, Самолеплив Детали : Дијаметар : 2,5 см/0,98"(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 18 х Налепници за Бележење лесно и погодно е да ја залепите оваа налепница за бележење бидејќи е водоотпорна и самолеплива. Оваа налепница за бележник користи 3д ефект, сјаен филм и форма на гроздобер печат, што може да направи вашиот дневник и бележник да изгледаат поделикатно и покреативно. Изграден е од хартиен материјал. Дијаметарот на секоја налепница е 2,5 см. Оваа налепница за бележник е погодна за куќиште за телефон, дневник, дневник и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата

Hp Налепница Класичен VPk Сон Трагач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Hp Налепница Класичен VPk Сон Трагач

Мамби Хп Налепница Класичен Впк Сон Трагач Овие налепници се совршен додаток на вашиот планер! Овој пак�

DEN 2.33
Силуета Налепница Семплер Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Силуета Налепница Семплер Пакет

Пакетот За Земање Примероци Од Налепници е одличен начин да започнете со создавање сопствени прилагоде

DEN 351.84
Поминаа Преклопување Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои и Големини - надвор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Поминаа Преклопување Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои и Големини - надвор

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 2.00
Ролингс Око Црни Налепници-Црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ролингс Око Црни Налепници-Црно

Ролингс Око Црни Налепници Меки и флексибилни, овие налепници за лупење и стап се направени да бидат неи

DEN 63.20
Флип Апостолки Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД - Многу Бои и Големини-хаваи хавајски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Флип Апостолки Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД - Многу Бои и Големини-хаваи хавајски

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 159.84
Кинески Налепница Шар-Пеи Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои И Големини-куче кучешки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кинески Налепница Шар-Пеи Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои И Големини-куче кучешки

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 2.67
Мала Свежа Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепница За Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мала Свежа Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепница За Налепници

Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепниц�

DEN 1.33