• Ново
2т Момчиња Наметка и Влечки Мали Деца Бебиња Момчиња Девојчиња Цртани Бањарки Со Качулка Топла Фланелна Ноќна Облека За Спиење Пижами Пижами За Нозе

2т Момчиња Наметка и Влечки Мали Деца Бебиња Момчиња Девојчиња Цртани Бањарки Со Качулка Топла Фланелна Ноќна Облека За Спиење

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Бањарки+1 ПАРЧИЊА Функција На Ременот : Сега Не Треба да се Грижите Дали Вашата Мека Наметка Ќе се Лизне. Внатрешните Врски Обезбедуваат Дополнителен Слој За Да Не Мора Да Се Грижите ако Ременот за Врзување Се Врати. Одете Наоколу Во Доверба Знаејќи Дека Никому Нема Да Давате Шоу. Сега Можете Наоколу Во Топлина Во Студена Зимска Ноќ Со Вашиот Телефон Во Близина, Ткаенината Што Дише Е Удобна За Носење, Ветувам Дека Ќе Ви Се Допадне. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење. Функција : Лесната, Кадифена Конструкција Ќе Ве Натера Да Барате Причина Да Ја Облечете Вашата Кимоно Наметка. Уживајте Во Релаксирачки Ден Лежејќи Наоколу Гледајќи Ги Игрите Или Само Загрејте Се Кога Ќе Излезете Од Туш Наутро. Големина : Големината На Пакетот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Стил на дизајн : Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Моден Ве Прави Попривлечни Мали Деца Бебиња Момчиња Девојчиња Цртани Бањарки Со Качулка Топла Фланелна Ноќна Облека За Спиење Симпатична Топла Облека за Пижами Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Материјал : Изработен Е Од Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата