• Ново
Гејтс К Серпентин Појас Одговара изберете: ХОНДА ЦИВИК, 2012-ШЕВРОЛЕТ КРУЗЕ

Гејтс К Серпентин Појас Одговара изберете: ХОНДА ЦИВИК, 2012-ШЕВРОЛЕТ КРУЗЕ

Buyers rating:
DEN 1711.20

Износ

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите Прецизно вклопување на микро-V ремените. Со напредна технологија која одговара на големината НА ОЕ, конструкцијата и материјалите, Гејтс Микро-В обезбедува оптимални перформанси на возилото.Микро-V ремените обезбедуваат врвни оперативни перформанси додека даваат највисока достапна вредност.Ги исполнува или надминува сите спецификации Од Оригиналниот Производител На Опрема.Дизајниран за макари со мал дијаметар, безделници и за употреба со (или без) автоматски затегнувачи.Специјалните конструкции на ременот ја елиминираат бучавата од ременот, ја намалуваат загубата на напнатост и ги решаваат проблематичните апликации за погон.Користи напредни материјали како Fiмидни Влакна кои се наоѓаат во елеци отпорни на куршуми и МАТЕРИЈАЛИ ОТПОРНИ НА пукнатини и топлина.Единствена форма мелење на секој поединечен појас обезбедува прецизна димензионална контрола.Ги исполнува или надминува Sae J1459, SAE J2432 и Sae J1596 спецификации.Гејтс - Управувано Од Можноста Серпентина Појас Се Вклопува Изберете : 2012 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 4 Цил 1,8 Л 2012-2015 ШЕВРОЛЕТ КРУЗ 4 Цил 1,8 Л 2013-2018 ШЕВРОЛЕТ СОНИК 4 Цил 1,8 Л 2016 ШЕВРОЛЕТ КРУЗ ОГРАНИЧЕН 4 Цил 1,8 Л 2006-2008 бмв 750 8 Цил 4.8 Л 2004-2005 бмв 645 8 ЦИЛ 4.4 л 2006-2010 БМВ 650 8 ЦИЛ 4.8 Л 2006-2010 БМВ 550 8 ЦИЛ 4.8 Л 2004-2006 БМВ Х5 8 ЦИЛ 4.4 Л 2004-2005 БМВ 745 8 ЦИЛ 4.4 л 2004-2005 Бмв 545 8 цил 4.4 Л 2007-2008 БМВ АЛПИНА Б7 8 ЦИЛ 4.4 Л 2003-2008 БМВ 760 12 ЦИЛ 6 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гејтс ФХП Среден Коњ-Моќ V-Појас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гејтс ФХП Среден Коњ-Моќ V-Појас

Портите Напојувани(Р) VРемените се дизајнирани да се справат со практично секоја корисна апликација бид

DEN 3390.88