• Ново
Боја-кодирани винил-обложени железо гира, зелена, лб, секој

Боја-кодирани винил-обложени железо гира, зелена, лб, секој

Buyers rating:
DEN 2880.00

Износ

Тегови од леано железо обложени со винил, кодирани во боја се идеални за вежби на горниот дел од телото или за физикална терапија, тренинзи со тегови и тренинзи за тонирање. Винил слој дава тежина удобно чувство. Обложената тежина не го гребе протокот. Секоја гира е јасно означена во килограми и килограми. Достапно поединечно, како парови и во комплети со или без решетка за складирање. Боја-кодирани винил-обложени железо гира, зелена, 3 фунти, 1 секој.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хоризонтална Бар Решетката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хоризонтална Бар Решетката

Подигнете ги шипките за тежина, надвор од патот и на впечатлив дисплеј со Решетката ЗА ХОРИЗОНТАЛНА Лен�

DEN 1968.00