• Ново
Урна 1 Двојна Завеса Прачка - Сатен Никел

Урна 1 Двојна Завеса Прачка - Сатен Никел

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Нагласете ги вашите третмани со прозорци со нашата нова прачка Со Двојна завеса и завршен сет. Висококвалитетните, телескопски челични столбови и финалињата од смола даваат безвременски изглед на вашиот домашен декор. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува 1 "дијаметар пред завеса прачка & 13/16" дијаметар назад прачка, завршува и монтажа хардвер. Проекција На Предната Прачка : 6.75 "Проекција На Задната Прачка : 3.75". Завршува Мерка : 3 "х 2 " х 2".

Карактеристики

Производи во категоријата

Соларен Панел 12V 4.5 W, Лесен Соларен Полнач, Работа На Отворено, Обука За Патување Или Кампување За Лаптоп За Батерии За Автомобили
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соларен Панел 12V 4.5 W, Лесен Соларен Полнач, Работа На Отворено, Обука За Патување Или Кампување За Лаптоп За Батерии За Автомобили

Соларен Панел 12 V 4.5 W, Лесен Соларен Полнач, Работа На Отворено, Обука За Патување Или Кампување за Лаптоп

DEN 4784.00
Графички маици со афион, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Графички маици со афион, постави

Двоен стил, една неверојатна цена! Преработете ја гардеробата на вашето мало девојче со овие тотално си�

DEN 1.67