• Ново
Awntech DTR18-САД-К фт. Дестин Со Хауба Десно Мотор И Далечински Стигнале Тенди, Црно-во

Awntech DTR18-САД-К фт. Дестин Со Хауба Десно Мотор И Далечински Стигнале Тенди, Црно-во

Buyers rating:
DEN 1039.84

Износ

ДЕСТИН (тешка моторизирана тенда што се повлекува со алуминиумска заштитна хауба од Антех. Ова е тежок тенди со додадена вредност со прашок обложен во бело. Валансот може да се отстрани и складира во зима. Тоа ќе го претвори вашиот надворешен простор за живеење во лично повлекување во текот на летото и ќе се повлече за топлината на сонцето во зима. Оваа тенда е наменета само за монтирање на ѕид. Уживајте во вашето лето/на отворено без страв дека ќе изгорите сонце и свртете го отворено во забавна атмосфера. Карактеристики дестин со Хауба Десниот Мотор бледнее, вода, почва и отпорна на мувла структурна челична и алуминиумска рамка, прав обложен во бели повеќекоморни кабелски странични краци од нерѓосувачки челик, прилагодлив чекор 100% склопен и лесен за инсталирање комерцијална/Станбена апликација10 инчи. Сахара стил отстранлив валансно склопен5 Години Потребни Се Ограничени Алатки : Електрична вежба, прилагодлив клуч, филипс и шестоаголни драјвери за завртки, мерна лента, скала и ниво. Инсталација сидра не се вклучени.Спецификации боја : Црно : 18 стапки.Големина На проекција : 120"Потребно Е Склопување : Апликација За Зора : Тип На Инсталација На Патио : Стил На Прекин : Материјал За Стигнал/Крошна : Раствор обоен акрилик комерцијален / Станбен : Комерцијален / Станбен Флексибилен Терен : Завршна Рамка : Материјал За Бела Рамка Обложена Со Прав : Вклучен Е Структурен Челик И Алуминиумски Хардвер : Номинален Услов За Дозвола : 96"минимална Висина На монтирање : 96"Потребен Е Простор За Монтирање : 10"Тип На Монтирање : Тип На Повлекување На Ѕидот : Отпорен На Повлекување На Рѓа : пругаста : сега отпорен на вода : јесвејт : 175 Фунти - Ску : Wntch1716 Awntech Dtr18-Us-K 18 Стапки. Дестин Со Хауба Десно Мотор И Далечински Стигнале Тенди, Црна-120 во.

Карактеристики

Производи во категоријата