• Ново
Лична Картичка Случај

Лична Картичка Случај

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Ролодекс Носење Случај За Бизнис Картичка-Розова-Кожа-2.5 "Висина x 3.5" Ширина Розова Лична Картичка Случај промовира свесност и донации за рак на дојка. Дел од приходите од секое купување ќе одат кон Градот Надеж за истражување, лекување и едукација за рак на дојка. Надворешноста на куќиштето за картички е изработена од мека вештачка кожа. Други карактеристики вклучуваат 12 страници проѕирни ракави, џеб со јасен преглед за прикажување на одредена картичка и дополнителен џеб за држење до 36 картички. Затворањето на ременот ја одржува содржината безбедна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нова Торба За Санрио Торба Куроми Двослојна Торба За Складирање Каваи Мали Двојни Ѕвезди Пурин Куче Со Висок Капацитет Уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нова Торба За Санрио Торба Куроми Двослојна Торба За Складирање Каваи Мали Двојни Ѕвезди Пурин Куче Со Висок Капацитет Уметност

Ако количината на купување е повеќе од 10,можете да контактирате со услугата за клиенти за да аплицирате

DEN 463.84