• Ново
Рапунзел Виолетова Фустан За Девојки Ноќта на Вештерките Роденден Косплеј костим 3-10Т

Рапунзел Виолетова Фустан За Девојки Ноќта на Вештерките Роденден Косплеј костим 3-10Т

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Одговараат За Девојки од 3-10 години. Елементи : заден патент. Должина на фустан : ЦЕЛОСНА должина. Материјал : Полиестер+ТУЛ. Издувани ракави, деколте од чипка и манжетна. елече со вкрстена лента и кастрење на чипка. Стил : Секојдневен,Моден, Летен ,Свечен Посебен Повод. Овој фустан на софиската принцеза е убав и елегантен. Тоа не е само одлично за Ноќта на Вештерките, но исто така совршен за тема партија улога игра партија роденден фотографија и така натаму. Пријателски Совети : Ако не сте сигурни која големина да ја изберете, оставете ми порака и информирајте ме За Висината И Мерењето на Градите на девојчето, ќе ви предложам соодветна големина. Изработени од полиестер, памук и тул. Симпатични издувани ракави и златни украси од чипка. затворање со патент одзади,квадратно деколте. Повеќеслојно здолниште од тул со мека постава, Костим со Целосна должина. Погоден за тематска забава, карневалска забава, роденден, косплеј, Ноќта на Вештерките, Божиќ итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Принцеза Мала Сирена Костим За Девојки Сирена Перика Принцеза Princел Косплеј Се Облекуваат За Роденденска Забава Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

Принцеза Мала Сирена Костим За Девојки Сирена Перика Принцеза Princел Косплеј Се Облекуваат За Роденденска Забава Ноќта На Вештерките

{"делови" : [{"предмети" : [{"тип" : " ТЕКСТ", " содржина" : " Име : Принцеза Фустан Костим За Девојче Деца Мала сир�

DEN 463.84