• Ново
Врзач на машка и голема машка форма за удобност за удобност редовно вклопување Jeanан со удобност, леташе половината

Врзач на машка и голема машка форма за удобност за удобност редовно вклопување Jeanан со удобност, леташе половината

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Не можете да тргнете наопаку со класиката, како редовните фармерки на Вранглер. Со додавање на удобност флексибилна лента за половината што се шири до 2 полни инчи, овие фармерки се дизајнирани за стил и удобност. Таа дополнителна просторија значи дека не мора да се грижите за стискање или врзување на половината. Ние сакаме да ве одржуваме пријатно со секој чекор. Од 1947 година, Wrangler го постави стандардот во оригинална удобност и квалитет. Со западните корени ткаени во секој стил, Вранглер е посветен да понуди легендарен изглед што се вклопува во модерното време додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler еден од најверните брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Редовни фармерки за вклопување на машки Wrangler со удобност флексибилна лента за половината : приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Редовно вклопување. Седи на природната половината. Поштеда-лета со затворање на копчињата. Стајлинг со пет џеб. Flex-Fit Wealistband се проширува до 2 ". Јамки за појас. 100% памук. Машината што се пее. Увезено е дизајниран со релаксација во умот. Овие класични фармерки од Wrangler имаат удобност-флексибилна половината што се движи со вас. Тешка тежина Флекс тексас ткаенина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Краток опис не е достапен фармерки со среден пораст, директно новина со гроздобер боја на стил : aryери ув�

DEN 2.33
Плетени тексас од машка машка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плетени тексас од машка машка

Целокупната удобност со изгледот на тексас? Убаво! Земете пар плетени тексас фармерки за мажи од Georgeорџ.

DEN 719.84
Врзач за мажи и големи машки столар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Врзач за мажи и големи машки столар

Секогаш кога треба да се заврши работата, можете да сметате на машкиот столар на Wrangler® за да ви помогне д

DEN 0.67
Легендарниот редовен редовен Jeanан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Легендарниот редовен редовен Jeanан

За модерно преземање на класичен тексас суштински, погледнете го легендарниот редовен редовен Jeanан на �

DEN 392.00
Машки тенок директен фармерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки тенок директен фармерки

Разновиден вклоп кој е тенок без да биде премногу тесен низ ногата, 513? Тенок директно фармерки седат под

DEN 303.68
Легендарниот редовен редовен Jeanан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Легендарниот редовен редовен Jeanан

За модерно преземање на класичен тексас суштински, погледнете го легендарниот редовен редовен Jeanан на �

DEN 1.33