• Ново
Cest joli galon murmure плетенка лента 3. дворови-жолти

Cest joli galon murmure плетенка лента 3. дворови-жолти

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Панделки со плетенка со плетенка на галон прават одлични дополнувања на дизајни за накит, предмети за домашни украси, облека и додатоци, распоред на белешки, рачно изработени картички, па дури и проекти за мешани медиуми. C'est Joli-Galon Murmure плетенка лента, линијата C'est Joli на високо квалитетни модни панделки и жици прави одлични дополнувања на дизајни за накит; предмети за домашен украс; облека и додатоци; Распоред на белешки; рачно изработени карти; па дури и мешани медиумски проекти, тие се достапни во широк спектар на бои и стилови за да одговараат на повеќето дизајн или проект, овој пакет содржи една 3м (3, 28 г. 76% полиестер; 24% вискоза, машина за перење; Не бели; не машини суво; може да се пегла; Може да биде исушена, увезена, висина на артикалот : 3, ширина на артикалот : 0, 7, длабочина на артикалот : 3.

Карактеристики

Производи во категоријата

Офреј Спортска Лента, Секој
  • Ново
Оценка на клиентот:

Офреј Спортска Лента, Секој

Бервик Офреј ДОО е водечки дизајнер, производител, увозник и дистрибутер на украсни и ткаени ленти, лако

DEN 3.00
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Оценка на клиентот:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Материјал : 100% полиестербренд : авантитим Тежина : 4,6 мл / 0,29 lbssize : 3 / 8 "Димензии на артикалот LXWXH : 6 x 6 x 0,5 и�

DEN 1.33
Завиткување Лента Завиткување Лента, Подарок Завиткување Лента, Златна Боја За Свадба Роденден Декорација Покана Свадба Бо Лак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Завиткување Лента Завиткување Лента, Подарок Завиткување Лента, Златна Боја За Свадба Роденден Декорација Покана Свадба Бо Лак

Пу Завиткување Лента За Завиткување Лента, Лента За Завиткување Подароци, Златна Боја За Декорација На �

DEN 2.67
Лента Стапчиња 24 Пкг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лента Стапчиња 24 Пкг

Користете Стапчиња Од Лента Вилтон (10069099) на свадба за да помогнете во славењето на невестата и младожен

DEN 0.67