• Ново
Сајбер чист дом и канцеларија, поштенска торба, 2. мл

Сајбер чист дом и канцеларија, поштенска торба, 2. мл

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Оваа оригинална сајбер чиста, швајцарска и патентирана формула елиминираше 99,999% од бактерии. Патентираното високо-технолошко соединение за чистење апсорбира нечистотија и прашина што обезбедува длабоко дејство за чистење. Тој е едноставен и ефикасен, само притиснете го и нечистотијата ја нема. Cyber ​​Clean® ги надминува сите конвенционални производи за чистење, влегувајќи во сите шуплини заради неговата совршена комбинација на вискозност и еластичност. Овој производ е лабораториски тестиран, нетоксичен, еднократно и биоразградлив. Секоја поштенска торба содржи 80g жолти сајбер чисти со освежувачка суштина на лимон. Сајбер чист дом и канцеларија, поштенска торба, 2,82 мл.

Карактеристики

Производи во категоријата