• Ново
Ванс Ко.

Ванс Ко.

Buyers rating:
DEN 815.84

Износ

Овој багажник од Ванс Ко ќе работи прекувремено за вас, како што го носите во канцеларијата, продавницата и насекаде на друго место. Маршал е иконска силуета во Челси со влечење и се протега од двете страни. Овој изглед на носење на кое било место е направен со врвен велур со велур што седи на перничето. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 5 мм перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машкиот питом за питома на Rocawear
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машкиот питом за питома на Rocawear

Модерно преземање на класичното работно чистење, питом на Rocawear комбинира елегантен урбан изглед, со при

DEN 720.00
Чапа за машка машка чизма чика
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чапа за машка машка чизма чика

Подигнете ја вашата гардероба со багажникот на Oaks Chukka од Chaps Одликувајќи се со мемориска пена за пена за

DEN 640.00
Стив Мадден Лејч се потпеа бути
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стив Мадден Лејч се потпеа бути

Поранете ја рамка и стабилизирајте ја чекорот со помош на Bootie на Стив Мадден Латч, шик чизми за чипка, во

DEN 2.00
Машка машка чика чика чика
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка машка чика чика чика

Подигање со низок профил, изграден за флексибилност и durabilty, машката раб нуди стабилна влечење во текот �

DEN 0.33
Ванс Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ванс Ко.

Подигањето со широка ширина на Челси од Ванс Ко се одликува со врвни кожни кожни кожни на глуждовите со �

DEN 819.04