• Ново
Сочно мода на женски две парчиња конструирано врвот на бандажот со големо дно на половината

Сочно мода на женски две парчиња конструирано врвот на бандажот со големо дно на половината

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Трендовски стил на ова две парчиња од сочното мода ќе ве натера да направите бранови во следната пригода покрај базенот. Подобрете ја вашата фигура со затегната висока половината и ласкави врвни на врвот на Bandeau. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. вклучува дво-парчен костим за капење. Врвот : Отстранливи меки чаши; ДЕЦЕРНО ДЕЦЕНГИН; ленти за вратоврска. Крајна : Висока половината со детали за вратоврска. Умерено покритие. Наредени. 85% полиестер/15% спандекс. Ладно миење на рацете. Не паѓајте суво. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Корашан Машки Панталони Обични Мажи Фармерки Еднобојни Искинати Дупки Излитен Градиент Измиени Панталони Машки Панталони Секојдневен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Машки Панталони Обични Мажи Фармерки Еднобојни Искинати Дупки Излитен Градиент Измиени Панталони Машки Панталони Секојдневен

Големина : М САД / ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : С Половината : 68100см / 26,7739,37" колк : 52см / 20,47" Должина : 102см / 40,16" Големин

DEN 383.84
Илиоге Нормален Струк Пеперутки Панталони За Жени Џебови Крстарење Летни Панталони Растеглива Целосна Должина Широка Нога Лабаво
  • Ново
Оценка на клиентот:

Илиоге Нормален Струк Пеперутки Панталони За Жени Џебови Крстарење Летни Панталони Растеглива Целосна Должина Широка Нога Лабаво

ИЛИОГЕ МОДА Карактеристики : Сечење На Ногата : Широк Стил На Нозе : Трендилегија : Тип На Целосна Должин�

DEN 0.33