• Ново
Без граници на јуниори врвни и панталони сет на велур, 2 парчиња

Без граници на јуниори врвни и панталони сет на велур, 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Запознајте го вашиот натпревар-оваа облека со две парчиња од без граници има врвен контролен дополнување на врвот со појавување на високи џогерни дното со џебови. Овој симпатичен сет е направен во ултра-мек и пријатна велур за удобен целодневен изглед со модели на појавување. Спарете го овој сет со вашите омилени ладни клоци за целосен, тренд изглед за новата сезона. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на M. Топ карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Врза за влечење на полите. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Страничните џебови имаат најважни работи. Врвот и панталоните на Јуниорс Велур поставени од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој производ е изваден од полиците
  • Ново
Оценка на клиентот:

Овој производ е изваден од полиците

Овој производ е симнат од полиците Овој производ е симнат од полиците Овој производ е симнат од полицит�

DEN 2.00
Notre Dame State 3 5 Mini Face Cal
  • Ново
Оценка на клиентот:

Notre Dame State 3 5 Mini Face Cal

Beе биде јасно дека сте fanубител на тоа кога ги спортувате овие факали, безводни решенија за лице! Тие се л

DEN 112.48
Josephозеф С Giacalone 'Autumns Closeup' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Josephозеф С Giacalone 'Autumns Closeup' Canvas Art

Уметник : Josephозеф С Giacalonesubject : Panderscape Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвен

DEN 3.00
Барби Малиот ученик
  • Ново
Оценка на клиентот:

Барби Малиот ученик

Барби е возбудена да го однесе вашето дете на гламурозно патување за учење со ученикот на малиот Барби...

DEN 2.33