• Ново
Ланко подот палто светло сива завршница, галон

Ланко подот палто светло сива завршница, галон

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Подот палто е 100% акрилна емајл од подот. Дизајниран да промовира безбедност при одење за да спречи потенцијално штетно или опасно лизгање во внатрешни или надворешни подови. Подот палто е идеален за внатрешни или надворешни површини како што се дрво, метал и бетон. Одлично за подрумски подови, тремови, палуби, патишта, чекори и други апликации за подот. За затворено и на отворено. Висока покриеност и издржливост. Одлична адхезија на површини. Низок мирис и нетоксичен. За домашна и професионална употреба. Издржливо и одлично задржување на бојата.

Карактеристики

Производи во категоријата