• Ново
Лументо Унизе Детски Чизми Со Средно Теле Странични Чизми За Јавање Со Патент Борбена Лента За Борбена Чизма Чевли Што Не Се Лизгаат Партија Водоотпорна Широка Шир

Лументо Унизе Детски Чизми Со Средно Теле Странични Чизми За Јавање Со Патент Борбена Лента За Борбена Чизма Чевли Што Не Се

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Опис : Пол : Унисекс, Девојки, Момчиња, Деца, Детски Стил : Борбени Чизми, Чизми За Средно Теле, Чизми За Јавање, Гроздобер Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Црна (Опционална)Големина : 9,5 мали ДЕЦА, 10 мали деца ОД САД, 11 мали деца ОД САД, 11,5 мали деца, 12 мали деца ОД САД, 12,5 мали деца, 13 мали деца, САД 1 Мали Деца (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Микрофиберутсол : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Буци : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневни, дневни, ВНАТРЕШНИ, надворешни, ПРАЗНИЦИ, училиште, пешачење, забави : 1. Изработени од микрофибер кожа горниот и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и отпорни на вода.2. Нелизгачки ѓон, лесен, нослив и издржлив, обезбедува целодневна удобност.3. Страничното затворање на патентот за лесно вклучување и исклучување и тркалезниот прст со широка ширина нема да ги натера вашите деца да се преполни заедно и да им помогне на стапалата да растат здраво.4. Овие секојдневни чизми се совршени за цела сезона, костум за момчиња и девојчиња, многу стилски и удобен.Содржина на пакетот : 1 Пар Детски Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Издржлив И Водоотпорен Материјал : овие момчиња девојчиња ретро јавачки чизми се изработени од мазен микрофибер кожен материјал кој ќе ги одржува нозете суви во дождливите денови. Удобни Детски Чизми : Мекото стапало и стапалата му овозможуваат на вашето дете удобно да се одмори и нема да им наштети на малите стапала на децата. Тие нема да се чувствуваат уморни при одење поради лесната карактеристика на чизмите. Лесно Се Става/Исклучува : дизајнот на страничниот патент го олеснува ставањето и полетувањето. Малите деца можат сами да преземаат или исклучуваат самостојно. Гумен Ѓон што не се лизга : Детски чизми изработени од издржлив гумен ѓон што не се лизга, има убав стисок за да се спречи лизгање, така што дизајнот на ѓонот за чевли може да обезбеди доволно безбедност за децата и да им дозволи на децата да трчаат и да скокаат слободно. Повод : Совршен За училиште, фустан, свадба, свечена, празник, забава и изведба. Овој пар чизми ќе биде прекрасен подарок за родендени, празници или која било друга пригода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колиша Девојки Јавање Чизми Високи Чизми До Колена Кадифен Обложени Чизми Девојка Нелизгачки Зимски Чевли Страничен Патент Вино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колиша Девојки Јавање Чизми Високи Чизми До Колена Кадифен Обложени Чизми Девојка Нелизгачки Зимски Чевли Страничен Патент Вино

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Чизми До Колена, Модни Чизми, Чизми За Јавање, Високи Чи

DEN 409.44
Josmo Shining Star Lace-Up Fashion Moto Coots
  • Ново
Оценка на клиентот:

Josmo Shining Star Lace-Up Fashion Moto Coots

Овој симпатичен борбен чизми од Јосмо му дава на вашата мала рок starвезда смел пар да се истроши и околу...

DEN 0.67
Булпијано Раб Бебешки Чизми За Девојчиња Момчиња Зимски Топли Снежни Чизми Со Ресни Меки Ѓончиња Мокасини Против лизгање Чевли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Булпијано Раб Бебешки Чизми За Девојчиња Момчиња Зимски Топли Снежни Чизми Со Ресни Меки Ѓончиња Мокасини Против лизгање Чевли

Материјал : СТП Добро За Новороденче 01 Години Големина На Ознака : С / М / Л С / 1 должина : 12см / 4.33 " ширина : 6.

DEN 1.00