• Ново
Морнарицата Харпут 5'3 7'3 Традиционален Правоаголник Област Килим

Морнарицата Харпут 5'3 7'3 Традиционален Правоаголник Област Килим

Buyers rating:
DEN 1600.00

Износ

Прекрасната колекција Харпут има потресена шема на медалјон инспирирана од персија во меки тонови и ќе изгледа одлично во секој простор. Прекрасен и привлечен, овој килим се одликува со лесен за одржување среден куп со минимално или без пролевање. Издржлив како што е стилски, овој килим е одличен за области со голем сообраќај. Машина ткаени Во Турција со 100% полипропилен. Самото место или професионално чисти. Тепих рампа се препорачува за дополнителна удобност и продолжување на животот на вашиот килим. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,3". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Морнарица, Небесно Сина, Жолта, Средно Сива, Лесна Чеша, Крем. Нијанси На Морнарица, Небесно Сина, Жолта, Средно Сива, Светло Чеша, Крем. 8' х 10 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хартиена Кеса-Крафт Хартија -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хартиена Кеса-Крафт Хартија -

Претставете ги овие мали торби за подароци Крафт на гостите што се разделуваат Овие хартиени кеси од 3,25

DEN 295.84
Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

Акебоно Корпорација За Сопирачки, основачите на технологијата за керамички сопирачки и оригиналниот б�

DEN 3.33
Вештачки 10 Кондензиран Растение
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вештачки 10 Кондензиран Растение

Ова садење во саксии има различни стилови на лиснато зеленило што расте од декоративна овална основа со

DEN 1215.84
Денвер Бронкос Премиер 42 Чадор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денвер Бронкос Премиер 42 Чадор

Нема да ви пречат оние дождливи денови кога ќе можете да ја покажете вашата тимска поддршка со Овој Чадо

DEN 0.67
Гејтс Стандард Радијатор Капа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гејтс Стандард Радијатор Капа

Сите капачиња за притисок на радијаторот На гејтс се конструирани од метал отпорен на корозија, тежок м�

DEN 0.67