• Ново
Тајни Богатства Женски Мајчинство Нега Маица Градник, Големини ДО 40ДД

Тајни Богатства Женски Мајчинство Нега Маица Градник, Големини ДО 40ДД

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Овој градник за маици за мајчинство е неопходен за секоја нова мајка. Двослојните крилја се изработени од мека четкана ткаенина со скриена еластика за максимална удобност и поддршка. Истегнете ја куката и затворањето на очите се прилагодува на вашата променлива големина. Меките чаши од пена лесно паѓаат за нега. Тајни Богатства Женски Мајчинство Нега Маица Градник. Материјал : 79% Најлон 21% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Тип на чаши : Лесно наредени. Покриеност : Умерена. Затворање : Кука и око. Ремени : Прилагодливи со старечки клипови. Карактеристики : мек и поддржувачки градник за нега на маици со удобни клипови за нега за лесен пристап до нега и двослојни крилја за дополнителна поддршка.

Карактеристики

Производи во категоријата