• Ново
Каролини Богатства BB6006LCB Велигденски Јајца Мопс Црна Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

Каролини Богатства BB6006LCB Велигденски Јајца Мопс Црна Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

Buyers rating:
DEN 959.84

Износ

Каролини Богатства BB6006 LCB Велигденски Јајца Мопс Црна Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични Мопс уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Велигден со Оваа Велигденска Декоративна Даска за Сечење. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Обурн Лондон Магла Голф Јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Обурн Лондон Магла Голф Јакна

Лондонската Јакна За Голф За Магла е совршена јакна за ладни месеци напред Јакната е отпорна на вода и и�

DEN 2.33