• Ново
Бади, Прилагодлива Решетка За Книги, Секоја, Црна

Бади, Прилагодлива Решетка За Книги, Секоја, Црна

Buyers rating:
DEN 1119.84

Износ

Разновидниот дизајн може да се користи како самостојна десктоп единица или лагер за библиотеки. Вклучува пет отстранливи разделувачи. Бади Прилагодливи Книга Решетката, Црна, 1 Секоја (Количина) Отстранлив разделувачи овозможи индивидуализира организација. Разновидниот дизајн може да се користи како самостојна десктоп единица или лагер за библиотеки. Елегантен стил добро се координира со широк спектар на канцелариски декор. Совршен за чување речник, тезаурус, телефонски именик и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84