• Ново
Антивирусни Заштитни Очила над Очилата Мека Јасна Антивирусна Болница За Спреј За Магла

Антивирусни Заштитни Очила над Очилата Мека Јасна Антивирусна Болница За Спреј За Магла

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Флексибилна Мека Рамка Мека, еластомерното тело се свиткува и одговара на лицето за сигурно, удобно вклопување без празнини. Јасна И отпорна На Удар леќата против магла јасна леќа обезбедува јасен вид во речиси секоја внатрешна работна средина. 180 ° Широк Вид дизајнот на обвивката цврсто се вклопува за да ве заштити од летачки остатоци, прашина, честички во воздухот и хемиски прскања. Погодно прилагодлива Лента За Глава Широка Апликација може да се користи во различни ситуации лабораториска работа, обработка на дрво, косење, градинарство, дупчење, брусење, заварување, спортови на отворено, САМОСТОЈНО, Одржување, Индустриско, Градежно Спецификации : -Материјал За Рамка : Мек Термопластичен Уретан (ТПУ) -Материјал За Леќи : КОМПЈУТЕР-Големина На Производот : 6 инчи (Л) х 2,9 инчи (В) х 2,9 инчи (Ч) -Тежина На Производот : 2.8 (оз) 85г Спакувани вклучуваат : 15 х заштитни очила совети : пред употреба, треба да ја отстраните заштитната фолија одвнатре И однадвор од очилата, во спротивно Може Да има магла И Видот Не Е Јасен. Сосема нов и квалитетен. Материјал : Рамка : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Леќа : Поликарбонат(КОМПЈУТЕР). Со дупки за врвки, користете низа за да ја поправите, избегнувајте лизгање кога работите. Прилагодлива рамка, поудобна за носење. Ефикасно заштитете ги очите кога има течно прскање на работното место, надворешен анти-ветер, ветер и други велосипедисти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машка Хавајска Кошула Секојдневен Врвен Цветен Принт Краток Ракав Моден Копче За Јака Со Едно Свртување Надолу Кошула Со Врвен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка Хавајска Кошула Секојдневен Врвен Цветен Принт Краток Ракав Моден Копче За Јака Со Едно Свртување Надолу Кошула Со Врвен

Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 112см / 44.09" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 22см / 8.66" Должина : 73см / 28.74" Големина : Л САД

DEN 287.84
Сохо Снек Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сохо Снек Маса

Ознака Сохо Закуска Маса има потенка рамка на профилот која е совршена за помали простори...

DEN 1.00
На Дозвола Женски Вафли Плете Салон поставува Облека, пижами постави Долги Ракави Копчето Надолу Пуловер Врвка Панталони Дуксери
  • Ново
Оценка на клиентот:

На Дозвола Женски Вафли Плете Салон поставува Облека, пижами постави Долги Ракави Копчето Надолу Пуловер Врвка Панталони Дуксери

Лесни И пижами погодни за Кожата Цврстата Боја ве прави стилски и шармантен Боите може да бидат малку ра

DEN 319.84
Лаку Стол За Изготвување Висок Канцелариски Стол со Потпирачи За Раце Со Превртување Извршен Стол За Биро За Компјутер Со Тркала
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лаку Стол За Изготвување Висок Канцелариски Стол со Потпирачи За Раце Со Превртување Извршен Стол За Биро За Компјутер Со Тркала

Лаку Канцеларија Изготвување Стол Висока Канцеларија Стол Со ФлипАп Потпирачи За Раце Извршен Компјут�

DEN 1599.68
Женски Обичен Дуксер Со Долги Ракави Лабаво Копче Нагоре Дуксери Врвови Со Пуловер Со Џебови Меки Лесни Дуксери Со Качулка Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Дуксер Со Долги Ракави Лабаво Копче Нагоре Дуксери Врвови Со Пуловер Со Џебови Меки Лесни Дуксери Со Качулка Врвови

Кјуон Женски Обичен Дуксер Со Долги Ракави Лабаво Копче За Влечење Дуксери Врвови Со Пуловер Со Џебови �

DEN 2.33