• Ново
Талент-ТОА ЕСЦ 0. 0. ИНП Спојка

Талент-ТОА ЕСЦ 0. 0. ИНП Спојка

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Можете да купувате Авто Додатоци кои одговараат на вашиот буџет и вкус од нашата ексклузивна колекција која вклучува производи со врвен квалитет за подобрување на стилот, удобноста и функционалноста на вашето возило. Опции за секое возило. Се грижи за внатрешен и надворешен стил. Ја подобрува функционалноста и изгледот. Издржливи и сигурни производи по одлични цени. Карактеристики тешка спојка направена со висококвалитетни материјали спецификации големина : 0,5 x 0,75 INPWeight : 0,25 lbs - SKU : MYRD1888202 Талент-Тоа ESC16845 0,5 x 0,75 ИНП спојка.

Карактеристики

Производи во категоријата

- 0. во. Брзо Поврзување Маичка
  • Ново
Оценка на клиентот:

- 0. во. Брзо Поврзување Маичка

Карактеристика Брзо Поврзување На Држачот До 250 Psi, 1 Парче Делови За Склопување Или Losequick Connect Дизајн Ово

DEN 1.33
-Flo PVC чиста винилна цевка, OD, Ft
  • Ново
Оценка на клиентот:

-Flo PVC чиста винилна цевка, OD, Ft

Чистата винил цевка EZFlo® може да се користи во широк спектар на поставки кои вклучуваат хемикалии, гасов

DEN 2.00
Спајсер Универзален Зглоб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спајсер Универзален Зглоб

Кога ќе го видите името На Спајсер, знаете дека купувате најквалитетен производ на располагање Спајсер

DEN 495.52
Генова Ф Адпт 1-Пвц Ш 40
  • Ново
Оценка на клиентот:

Генова Ф Адпт 1-Пвц Ш 40

Женскиот адаптер Од Генова е составен од висококвалитетен распоред 40 пвц Големината на адаптерот се ме�

DEN 108.16
Пекслок Бајпас 1 2х1 2мптх1 2
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пекслок Бајпас 1 2х1 2мптх1 2

1 / 2" х 1 / 2" Машка Цевка нишка x 1 / 2" Пекслок Бајпас Вентил, Оценет На 180 Степени на 100 PSI и 73 Степени на 200 PSI, NSF

DEN 1087.84
Thextonth Прав Агол Маст Фитинг Спојка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thextonth Прав Агол Маст Фитинг Спојка

Одговара на фитинзи за маснотии во затворени области, како што се долните топчести споеви на Автомобили

DEN 108.16