• Ново
Патување Колекција Жени Моника Тру Удобност Пена Ткаени Лизга На Пумпа

Патување Колекција Жени Моника Тру Удобност Пена Ткаени Лизга На Пумпа

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Нашата пета Од стилето Моника Од Колекцијата Патувања ќе биде најудобната пета што некогаш сте ја облекле со нивната влошка од пена од пена од 4 мм. Како и удобност, ќе го имате целиот стил за кој би можеле да сонувате со нивната луксузна веганска кожа, ткаен стил на мазга и отворен квадратен прст. За да бидат едноставни, тие се лизгаат, совршени за планови во последен момент кога треба да брзате низ вратата. Висина на петицата : 2 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Свадба Потпетици Матурска Потпетици Потпетици Потпетици, Стилета Нови Пристигнувања Женски Чевли Пролет Колекција Топла Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свадба Потпетици Матурска Потпетици Потпетици Потпетици, Стилета Нови Пристигнувања Женски Чевли Пролет Колекција Топла Женски

Женски Сандали Елегантни Еднобојни Бонбони Обоени Чевли Со Зашилени Прсти ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различн�

DEN 0.67
Вублинг Жени Стилето Сандали Исечоци Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Фустан Пумпи Чевли Удобни Сандали Со Потпетици Матурски Чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вублинг Жени Стилето Сандали Исечоци Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Фустан Пумпи Чевли Удобни Сандали Со Потпетици Матурски Чизми

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Сандали, Сандали За Облекување, Сандали Со Потпети�

DEN 319.84
Shoesуалај Женски Штикли Од Стилето Фустан Со Зашилени Прсти Пумпа Чевли Се Лизгаат На Пумпи Лесна Удобност Свадба Обична Висока
  • Ново
Оценка на клиентот:

Shoesуалај Женски Штикли Од Стилето Фустан Со Зашилени Прсти Пумпа Чевли Се Лизгаат На Пумпи Лесна Удобност Свадба Обична Висока

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Висо�

DEN 639.84