• Ново
Фустан За Породилно Облекување Фустан За Хранење Жени Мрежа Без Ракави Заостанува Фотосесија Фустан Мама Сарафан Секојдневна Модна Летна Облека

Фустан За Породилно Облекување Фустан За Хранење Жени Мрежа Без Ракави Заостанува Фотосесија Фустан Мама Сарафан Секојдневна

Buyers rating:
DEN 248.16

Износ

Големина : S Биста : 86cm/33.86" Должина : 174cm/68.50" Големина : M Биста : 90cm/35.43" Должина : 174cm/68.50" Големина : L Биста : 94cm/37.01" Должина : 174cm/68.50" Големина : XL Биста : 98cm/38.58" Должина : 174cm/68.50" Жени породилен Фустанстил : модниот стил и модниот дизајн Ве Прават попривлечнипогодна пригода - можете Да Ги Облечете летните фустани за Мајчинство во канцеларија,секојдневни средби,забава,туш за бебиња или за Вашата Породилна Фотосесија .изгледа одлично дури и на постпартална жена.Останете стилски и удобни во сите фази од бременоста со овој породилен фустан. Женски Летен Породилен Фустан Бременост Лажичка Вратот Мама Облека Обична Облека. Дише, Лесен, Мек и Удобен за мајките. Постојат варијанти на бои и цветен стил, што е одличен избор за секојдневен или туш за бебиња. Обичен Фустан За Жени Боемски Секојдневни Облеки За Жени. Фустанот Е Погоден За Носење Во Лето, Обезбедувајќи Удобно Искуство Со Облекување Додека Го Покажувате Вашиот Шарм. Бремените дами можат да го носат на туш за бебиња, свадба, градинарска забава или како фото реквизит, но и од небремени жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бамбини Краток Ракав Еден Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бамбини Краток Ракав Еден Пакет

Бамбини Ракав Едно Парче направено од 100% плетена ткаенина од памучно ребро, овие меки и пријатни бели кр

DEN 479.84
Делукс Игла Конец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Делукс Игла Конец

Декоративна луксузна игла за шиење занаети Се одликува со антички метален финиш Има задна плоча за да с�

DEN 3.33