• Ново
Црвен Фо Во Снег, Јукон Постер печатење Од Роберт Поштма

Црвен Фо Во Снег, Јукон Постер печатење Од Роберт Поштма

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Црвена Лисица Во Снег, Отпечаток Од Постер На Јукон Од Роберт Постма (17 х 11) ќе го направи совршениот додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Црвена Лисица Во Снег, Јукон Постер печатење Од Роберт Постма (17 х 11).

Карактеристики

Производи во категоријата

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 1,5 инчи Од, Радиус 3 во., Нога а 6 во Нога Б 15 во., 16 Ме�

DEN 1.67