• Ново
Еторе Пајажина Четка 11.5 Вкупна Должина-Картон

Еторе Пајажина Четка 11.5 Вкупна Должина-Картон

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Четката за пајажина содржи меки влакна кои користат електростатско дејство за да привлечат и отстранат прашина и пајажина од аглите на таванот и плинтусите. Контурната форма достигнува во длабоки агли или тешко достапни области за темелно чистење. Дизајнот за заклучување со кликнување ви овозможува брзо да се закачите на продолжен столб (продаден одделно) додека одржувате безбедна врска. Четката за пајажина е совршена за чистење ѕидови, тавани, корнизи, подови и многу повеќе. Тип На Производ-Четка. Земја На Потекло - Кина. Рециклирани-Не. Собранието Е Потребно-Не. Висина - 7,5". Ширина-7,5". Боја-Сина. Карактеристики-Рачка За Заклучување. Должина-11,5". Производител - Еторе Производи Компанија. Апликација/Употреба-Корниз. Производителот Дел Број-48221 CT. Производителот Веб Адреса-http : //.

Карактеристики

Производи во категоријата

Lysol Mop & Broot & Dustan, сет на вредност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lysol Mop & Broot & Dustan, сет на вредност

Mop, Cone, Supreme, 3 Pack Value, Multipack 3 PC Lysol Cone Mop Supreme : Antimicrobial protection of the mop head (This Lysol cleaning tool contains an antimicrobial agent built into the mo

DEN 3.00