• Ново
Ханкук зима јас*Штука Зима 275 65Р 116т Патничка Гума

Ханкук зима јас*Штука Зима 275 65Р 116т Патничка Гума

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ханкук Зима i*Штука X (W429 A) 275/65 R18 116tovervieviewhankook Зима i*PIKE X (W429 A) е студена зимска гума за CUVs, Теренци и лесни камиони и им нуди на возачите одлична влечна сила и перформанси на мраз, снег и влажни патишта. Зимата i*Pike X (W429 A), исто така, им нуди на возачите долг век на траење и подобри перформанси на суви патишта. Големина : 275 65Р18. Сезона : Зима. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата