• Ново
Дуксери За Женски Женски Дуксери Зимска Облека Графички Сиви

Дуксери За Женски Женски Дуксери Зимска Облека Графички Сиви

Buyers rating:
DEN 272.96

Износ

Сезона : umn, Зима, Пролет. Пол : Жени. Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт. Материјал : 35% Памук, 65% Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Јака : Кружен врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : О-Вратот. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1*Женски Дуксер.Вакуум На Просторот Дуксеризирај табела : . Големина : С Биста : 110см/43.31" Ракав : 62см/24.41" Рамо : 48см/18.90" Должина : 69см/27.17"Големина : М Биста : 116см/45.67" Ракав : 63см/24.80" Рамо : 49см/19.29" Должина : 70см/27.56"Големина : Л Биста : 122см/48.03" ракав : 64см/25.20" рамо : 50см/19.69" должина : 71см/27.95"големина : xl биста : 128см/50.39" ракав : 65см/25.59" рамо : 51см/20.08" должина : 72см/28.35"големина : xxl биста : 134см/52.76" ракав : 66см/25.98" рамо : 52см/20.47" должина : 73см/28.74" бојата може да биде малку Поинаква Поради Различниот Дисплеј и резолуција. Памук, Полиестер. Одлично За Носење Секојдневно, Излегување, Забава, Работа, Секојдневна Облека, Шопинг, Клуб. Одговараат За Сите Сезони. Женска Качулка За Пуловер, Изработена Од Полиестер, Памук И Спандекс. Мека Лесна, Удобна И Лесна За Носење. Заоблени Деколте Со Детали Хауба, Долги Ракави, блиску Фитинг Пуловер со Џеб. Овој Симпатичен Дуксер За Жени Или Тинејџерки Девојки, Добро Со Фармерки, Хеланки Или Чизми За Кул И Стилски Изглед. Слатки Дуксери,Женски Модни Дуксери И Дуксери,Дуксери За Тинејџерки,Дуксери За Улична Облека,Женски Дуксери,Дуксери Со Патент За Жени,Дуксери за Жени,Пуловер За Женски Дуксери,Руно,Патент Нагоре,Преголеми, Долги Ракави/.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дозвола За Заштеда На Fall
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола За Заштеда На Fall

Модни Жени Обични Дуксери Дуксер Крпеница Дами Со Качулка Блуза Пулове Карактеристики : 1.Пол : Жени2.Пов�

DEN 367.84
Есенски Дуксери За Жени Божиќни Дуксери За Жени Девојки Снегулка Со Качулка Врвни Долги Ракави Лесни Кошули Судадерас пара Мујер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Дуксери За Жени Божиќни Дуксери За Жени Девојки Снегулка Со Качулка Врвни Долги Ракави Лесни Кошули Судадерас пара Мујер

67 "Рамо : 55cm / 21.Нова година партија дуксери Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см /

DEN 1.00
Водечки Дуксери Со Качулка Симпатични Дуксери Женски Секојдневни Дуксери Врвови На Скокач Сончоглед Печатење Дуксер Со Качулка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Водечки Дуксери Со Качулка Симпатични Дуксери Женски Секојдневни Дуксери Врвови На Скокач Сончоглед Печатење Дуксер Со Качулка

Жените VВратот Долг Ракав Пуловер Скокач Специјални Ребро Плетени Шема Обични Врвови Џемпер Жени Batwing Р�

DEN 319.84
иопко дуксери за Женски Женски Дуксер Кравјо Џебен Патент Пуловер Пуловер Дуксер Врвови Со Долг Ракав Пуловер На Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

иопко дуксери за Женски Женски Дуксер Кравјо Џебен Патент Пуловер Пуловер Дуксер Врвови Со Долг Ракав Пуловер На Вратот На Екипажот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67
Лето Последно Расчистување ХИМИВЕЈ Доживејте Модерна Топлина Топол И Стилски Дуксер Женска Надворешна Облека Со Патент Со Качулка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лето Последно Расчистување ХИМИВЕЈ Доживејте Модерна Топлина Топол И Стилски Дуксер Женска Надворешна Облека Со Патент Со Качулка

Женски Моден Секојдневен Печатен Дуксер Долг Ракав со Џебна Кардиган Јакна Патент Капут ве Молиме пров�

DEN 447.84